Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа Ацетаміприд - 1 кг.

Альфа Ацетаміприд - 1 кг.

1c2-705665b8-1f05-11e9-b876-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Ацетаміприд - системний контактно-шлунковий інсектицид проти широкого спектра шкідників.Діюча речовина: ацетаміприд, 200 г/кг.Переваги • Завдяки новому механізму дії у шкідників не з’являється стійкість до препарату.

 • Низька норма застосування.

 • Швидка дія – результат помітний вже за годину після обробітку.

 • Подовжена захисна дія (до 3 тижнів) на дорослих комах, личинок та яйця.

 • Малотоксичний для теплокровних тварин, бджіл та джмелів.


Механізм діїАльфа-Ацетаміприд характеризується доброю системною та трансламінарною дією, завдяки чому він поглинається рослиною та розноситься по всіх її частинах. Тому ефект від застосування препарату виявляється також і на необроблених частинах рослин. Шкідники гинуть внаслідок безпосереднього контакту з препаратом, а також поїдання оброблених рослин. Інсектицидна дія препарату проявляється шляхом його впливу на нервову систему комах, що призводить до їх загибелі від надмірного нервового збудження і паралічу. Залежно від виду комах препарат виявляє токсичну дію на різні стадії розвитку шкідників: яйця, личинки та імаго.


ВластивостіАльфа-Ацетаміприд належить до нового класу інсектицидів – неонікотиноїдів. Має системну та контактно-кишкову дію. Ефективний проти комах-шкідників, що належать до рядів: напівтвердокрилі, трипси, твердокрилі та рівнокрилі. Тривалість захисної дії в оптимальних нормах витрати становить 14-21 день.


Загальні рекомендаціїПрепарат сумісний з багатьма пестицидами, за винятком сильнолужних. Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури.Спосіб застосування і норми витрат • Ріпак 100–150 г/га (шкідники: ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники, ріпаковий клоп, пильщик, попелиці, хрестоцвітні блішки, ріпаковий довгоносик, капустяний стручковий комарикі).

 • Пшениця озима 100-120 г/га (шкідники: трипси, п’явиці, попелиці, клоп шкідлива черепашка).

 • Буряки цукрові 50-75 г/га (шкідники: щитоноски, бурякові блішки, попелиці).

 • Картопля 50 г/га (шкідники: колорадський жук).

 • Яблуня 150-200 г/га (шкідники: попелиці, розанна та сітчаста листовійки, яблуневий плодожерка) та 400-500 г/га (шкідники: яблунева, горностаєва та мінуючи молі, яблуневий пильщик, каліфорнійська та інші види щитівок).

 • Огірки і томати закритого грунту 200-300 г/га (шкідники: білокрилка, попелиці).Норма витрати робочої рідиниПольові культури – 200-400 л/га, сади – 800-1000 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа Ацетаміприд - 1 кг.
Под заказ
0.00грн