Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа-Бентазон - 20 л.

Альфа-Бентазон - 20 л.

1c2-ff4065f8-1fe5-11e9-b876-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Бентазон - післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів.Діюча речовина: бентазон, 480 г/л.Переваги  • Відрізняється високою селективністю.

  • Не має обмежень у сівозміні.

  • Надійно контролює не лише широколисті, а йосокові бур’яни (сить, очерет).

  • Зручний у використанні.


Механізм діїМеханізм дії бентазону початково оснований на незворотному процесі блокування фотосинтетичного транспорту електронів. Як наслідок цієї реакції — переривається асиміляція СО₂ і рослина після короткої зупинки у розвитку гине.Після поглинання діюча речовина просувається по рослині через міжклітинники та провідні пучки. Сила та напрямок транспортування залежать від ступеня поглинання, місця нанесення, виду рослин, стадії розвитку та умов навколишнього середовища. Діюча речовина рухається переважно акропетально (від основи до верхівки).Сприятливі для росту рослин погодні умови ведуть до посилення поглинання діючої речовини і покращують її дію.


Спектр діїАльфа-Бентазон використовується для пригнічення та знищення широкого спектру двосім’ядольних бур’янів та рослин родини осокових (сить, очерет). Спектр дії: чутливі – амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, гречка польова, гречка татарська, дурман звичайний, нетреба звичайна, паслін чорний, підмаренник чіпкий, полин звичайний, портулак городній, редька дика, роман, ромашка (види), смикавець (види), щириця (види), грицики звичайні, волошка синя, гірчаки березковидний і почечуйний, зірочник середній, канатник Теофраста, види лободи; помірно чутливі – жабрій звичайний, кропива (види), фіалка польова, види вероніки, гірчак звичайний (спориш).


Загальні рекомендаціїЕфективність гербіцидної обробки залежить від якісного внесення препарату. Соя обробляється одноразово у фазі 1-3 справжніх листків культури. При цьому максимальна норма витрати в посівах сої використовується у разі проростання бур’янів (від фази 4 листків (для однорічних), до фази стеблування (для багаторічних)). Альфа-Бентазон можна використовувати в сумішах з іншими препаратами (гербіциди, фунгіциди, добрива для позакореневого підживлення, регулятори росту). Гербіцид не рекомендується застосовувати в баковій суміші з протизлаковими препаратами на основі діючої речовини клетодим. Для розширення спектру дії на посівах сої можливе використання бакової суміші – Альфа-Бентазон, 2 л/га + Альфа-Маїс, 6 г/га.Спосіб застосування і норми витрат  • Соя 1,5 -3,0 л/га (однорічні дводольні бур’яни).

  • Рис 2,0-4,0 л/га (бульбоочерет та інші болотні бур’яни).

  • Зернові з підсівом конюшини 2,0-4,0 л/га (однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х, бур’яни).

  • Зернові з підсівом люцерни 2,0 л/га (однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х, бур’яни).

  • Горох, льон-довгунець 3,0 л/га (однорічні дводольні в т.ч. стійкі до 2М-4Х, бур’яни).

  • Просо, Кукурудза 2,0-4,0 л/га (однорічні дводольні в т.ч. стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х, бур’яни).Температурні умови застосуваннявід +15° до +25°С.Норма витрати робочої рідини200–400 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа-Бентазон - 20 л.
Под заказ
0.00грн