Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа-Бригадир - 5 л.

Альфа-Бригадир - 5 л.

1c2-f4643221-22c9-11e9-b116-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Бригадир - післясходовий селективний гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів.Діючі речовини: десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л.Переваги  • Висока ефективність та безпечність для культури.

  • Невисока гектарна норма застосування.

  • Невеликі витрати на транспортування та зберігання.

  • Оптимальне співвідношення трьох діючих речовин в одній формулі, яка базується на рослинній олії.

  • Краще проникнення діючої речовини всередину тканин рослини та швидке її засвоєння.


Механізм діїМеханізм дії бентазону початково оснований на незворотному процесі блокування фотосинтетичного транспорту електронів. Як наслідок цієї реакції — переривається асиміляція СО₂ і рослина після короткої зупинки у розвитку гине.Діючі речовини – десмедифам та фенмедифам – впливають на пророслі бур’яни через їхнє листя. Вони належать до групи фенілкарбаматів, механізм дії яких пов’язаний з інгібуванням процесів фотосинтезу у чутливих рослин. Етофумезат поглинається різними частинами рослин, особливо молодими паростками, коли вони контактують з водним розчином етофумезату в ґрунті. Тому підвищена вологість ґрунту сприяє збільшенню ефективності етофумезату, а посуха і високий вміст у ґрунті органічної речовини, навпаки, знижують її. Дія етофумезату виражається в сильному уповільненні мітотичного поділу клітин.


ВластивостіОптимальна фаза розвитку бур’янів – поява сім’ядолей у дводольних та фаза шильця у злакових. Пропуск оптимальних фаз розвитку бур’янів призводить до зниження ефективності дії. Не застосовувати в спекотну погоду, при загрозі заморозку, при різких перепадах температури, ушкодженні рослин градом та у «важких» бакових сумішах.


Спектр діїГербіцид ефективно контролює такі бур’яни: лободу, лутигу розлогу, дурман звичайний, жабрій звичайний, кропиву глуху, спориш звичайний, гірчак розлогий, гірчак березковидний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, фіалку польову, вероніку персидську, паслін чорний, портулак городній, мак дикий, підмаренник чіпкий, рутку лікарську, королицю посівну, щирицю загнуту, грицики звичайні.


Загальні рекомендаціїУ дні з високою температурою обприскування бажано проводити у вечірні години та вночі, закінчуючи обприскування за 6 годин до настання температури +24 °C. Найбільшого ефекту можна досягти триразовим внесенням гербіциду з нормою витрати 1 л/га на ранніх стадіях розвитку бур’янів (фаза сім’ядоль). Мінімальна концентрація робочого розчину становить 0,4%. Робочий розчин зберігається протягом 16 годин після приготування. Не слід обробляти посіви раніше ніж за 6 годин до випадання дощу або при сильній росі.Спосіб застосування і норми витрат  • Буряки цукрові 1,0 л/га (однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни).

  • Кормові, столові буряки (крім продукції «на пучок»), суниця 1 л/га (однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни).Температурні умови застосуваннявід +15 °С до +25 °С.Норма витрати робочої рідини200–300 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа-Бригадир - 5 л.
Под заказ
0.00грн