Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа-Дикват БЗПФ - 10 л.

Альфа-Дикват БЗПФ - 10 л.

1c2-6813709a-239a-11e9-b116-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Дикват - контактний десикант суцільної дії.Діюча речовина: дикват, 150 г/л.Переваги • Надзвичайно швидка дія препарату та переконливий результат.

 • Можливість розпочати збирання врожаю на 10 днів раніше звичайних строків.

 • Дає можливість отримати насіння з низькою вологістю, зменшуючи витрати на сушіння.

 • Підвищує врожайність за рахунок зменшення втрат.

 • Знищує вегетуючі бур’яни.

 • Не має негативного впливу на якість насіння, не змінює його кислотно-жировий склад.

 • Низькі затрати на проведення десикації.


Механізм діїДіюча речовина дикват швидко поглинається зеленими частинами рослин та перетворюється на перекис водню, що руйнує стінки мембран клітин. Це призводить до засихання всіх зелених частин рослини, на яку потрапив препарат. Десикація проходить тільки на початку процесу фотосинтезу. Але під дією ультрафіолетового проміння перекис водню швидко розпадається, тому для забезпечення високої ефективності обробку Альфа-Дикватом рекомендується проводити у похмурий день або ввечері. В цьому випадку відбувається більш глибоке проникнення диквату в рослину за рахунок відстрочки руйнування клітини до початку процесу фотосинтезу та забезпечується більш рівномірна десикація.


ВластивостіШвидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє провести збирання в ранні строки та при будь-якій погоді. Крім культурних рослин, висушує бур’яни, що полегшує збирання врожаю. Зупиняє розвиток та розповсюдження хвороб (біла та сіра гнилі соняшника). Дикват швидко розпадається у рослинах, тому можна застосовувати препарат на насіннєвих ділянках та культурах харчового призначення.Загальні рекомендаціїПрепарат застосовують на посівах соняшнику у фазі побуріння кошиків. Рекомендується використовувати тільки чисту воду. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і повного змочування рослин під час проведення внесення препарату. Обробку рекомендується проводити ввечері або вдень за умов хмарної погоди. У сонячну та жарку погоду десикація проходить швидко, але менш ефективно. Вранці обробляти не рекомендується. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Бакові суміші з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах не рекомендуються через неспівпадіння строків застосування. Для підвищення ефективності десикації слід до розчину Альфа-Диквату додавати ПАР Альфалип Екстра (0,2-0,3 л/га) або карбамід, аміачну селітру.Спосіб застосування і норми витрат • Зернові, картопля 1,5-2,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).

 • Соняшник, соя, горох та льон 2,0-3,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).

 • Ріпак 3,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).

 • Нут 3,0-4,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).

 • Сорго (насіннєві посіви) 4,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).

 • Боби кормові (насіннєві посіви) 4,0-5,0 л/га (підсушування культури та часткове знищення бур’янів).Норма витрати робочої рідиниНадземне обприскування – 250-400 л/га, авіаційне – 50-70 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа-Дикват БЗПФ - 10 л.
Под заказ
0.00грн