Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа-Етафон - 5 л.

Альфа-Етафон - 5 л.

1c2-931f34bd-239f-11e9-b116-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Етафон - препарат для підвищення дружності та прискорення дозрівання томатів.Діюча речовина: етафон, 480 г/л.Переваги  • Запобігає виляганню культури.

  • Сприяє підвищенню врожайності та вирівненості його якості.

  • Стимулює ріст кореневої системи.

  • Покращує збирання врожаю.


Механізм діїДіюча речовина швидко проникає в рослину та розкладається в тканинах з утворенням етилену. На клітинному рівні етилен виступає як інгібітор транспортування ауксинів та біосинтезу гіберелінів, що призводить до штучної регуляції ростових процесів. Крім того, відбувається стимулювання синтезу твердих субстанцій (лігніну, пігментів, целюлози, цукрів), що прискорює дозрівання плодів у культурних рослин. Змінюється динаміка накопичення біомаси рослини в бік плодів, зерна.


ВластивостіАльфа-Етафон сприяє зменшенню росту, укорочує і посилює пружність стебла, в результаті запобігає виляганню зернових, але це не впливає на величину колоса і форму зерна. Під впливом етефону рослини набувають товщі і ширші листкові пластинки з темно-зеленим забарвленням.


Загальні рекомендаціїПри обробці необхідно забезпечити рясне змочування рослин робочим розчином. Одноразове обприскування потрібно починати при дозріванні плодів до 20%, при цьому кількість плодів, які почали буріти – не менше 50%, так як зелені плоди можуть засохнути. Збирання та споживання плодів починати не раніше, ніж через 10 днів після обприскування. Альфа-Етафон сумісний з багатьма гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, мікро- і макродобривами, за винятком препаратів на основі дітіокарбонатів, сірки, міді. Застосовувати через місяць після внесення мідьвмісних препаратів. Гербіциди з групи феноксипохідних (2,4-Д, МЦПА), призначені для знищення дводольних бур’янів на зернових культурах, застосовують перед використанням Альфа-Етафону. Перед приготуванням бакової суміші слід перевіряти препарати на сумісність.Спосіб застосування і норми витрат  • Томати 2,5-4,0 л/га (підвищення дружності та прискорення дозрівання плодів).

  • Перець 2,0-2,2 л/га (підвищення дружності та прискорення дозрівання плодів).

  • Пшениця озима та яра, озиме жито 0,75-1,0 л/га (для запобігання вилягання посівів).

  • Ячмінь озимий та ярий 0,75-1,0 л/га (для запобігання вилягання посівів).


Не рекомендується застосовуватиНа бідних ґрунтах з низьким вмістом азоту. При температурі повітря нижче +12 °С та вище +25 °С. Перед заморозками. За 4-5 годин до випадання дощу. На сильно засмічених полях, якщо не застосовано гербіциди, оскільки скорочення стебел зернових створить кращі умови для розвитку бур’янів. Під час вітру, який може перенести робочу рідину на сусідні поля.Норма витрати робочої рідиниТомати – 300-600 л/га, зернові – 200-400 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа-Етафон - 5 л.
Под заказ
0.00грн