Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Альфа-Гетьман - 10 л.

Альфа-Гетьман - 10 л.

1c2-2d82bbd5-22cb-11e9-b116-005056ad000d
Нет в наличии
0.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Альфа-Гетьман - ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів.Діюча речовина: метолахлор, 960 г/л.Переваги  • Надійний захист цукрових буряків у критичний період росту від найбільш поширених бур’янів.

  • Застосування Альфа-Гетьмана дозволяє зменшити кількість механічних обробітків ґрунту, що заощадить вологу та збереже структуру родючого шару ґрунту.

  • Крім ефективного знищення бур’янів гербіцид сприяє полегшенню догляду за посівами в період вегетації та збільшенню врожаю.

  • Фітотоксична дія повністю відсутня, сприяє активному росту і розвитку рослин культури.


Механізм діїСходи бур’янів поглинають метолахлор у процесі проходження проростків через верхній шар ґрунту. Метолахлор належить до хлорацетамідів, які діють на проростки рослин, на вегетуючі бур’яни діють слабко. Механізм дії полягає в блокуванні росту кореневої системи та розвитку кореневого чохлика, і бур’яни гинуть, не з’являючись на поверхні ґрунту.Спектр діїЧутливі бур’яни: різні види мишію, проса, пальчатки, зірочник середній, тонконіг однорічний, гірчиця польова, галінсога дрібноквіткова.Помірно чутливі бур’яни: різні види щириці, грицики звичайні, портулак городній, гумай, сорго, ромашка (види), лобода біла, паслін чорний, гірчак (види), дурман звичайний.Загальні рекомендаціїОбов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі під час проведення внесення препарату. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Ґрунт повинен бути дрібногрудкуватим – великі грудочки та велика кількість рослинних решток збільшують площу поглинання препарату і зменшують ефективність внесення. Оптимальні умови для внесення складаються після дощу або зрошення із нормою поливу 10-20 мм. У разі посушливої погоди гербіцид необхідно заробити ґрунтообробними знаряддями або провести коткування для ущільнення ґрунту. При вирощуванні розсадних культур препарат потрібно застосовувати до висаджування розсади. Мінімальна норма внесення застосовується на малогумусних та легких за механічним складом ґрунтах, середня – на суглинкових із вмістом гумусу менше 4%, підвищена – на суглинкових і важких із вмістом гумусу 4-5% та торф’яниках. Для розширення спектру контрольованих бур’янів на посівах соняшника слід застосовувати наступну бакову суміш: Альфа-Гетьман (2,0 л/га) + Альфа-Прометрин (2,0 л/га).Спосіб застосування і норми витрат  • Цукрові буряки 1,6–2,6 л/га (однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни).

  • Кукурудза, кавуни, картопля, томати, соя, горох 1,6–2,1 л/га (однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни).

  • Соняшник, ріпак 1,6–2,6 л/га (однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни).Норма витрати робочої рідини200–400 л/га.


Доступные опции

Просмотренные товары

Альфа-Гетьман - 10 л.
Под заказ
0.00грн