Хмельницкий, ул. Ярослава Мудрого, 4
Номер телефона: +38 (067) 381-38-10
Агро ТМ
Политехтрейд
Вимпел 2 фас. 10 л.

Вимпел 2 фас. 10 л.

1c2-9fef4903-3724-11e8-9eb5-005056ad000d
В наличии 100 шт.
265.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Долина


ВИМПЕЛ 2 – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та вегетуючих рослин.  • Підвищує врожайність та якість продукції

  • Збільшує ефективність використання біопрепаратів, пестицидів, макро- та мікродобрив на 20-30%

  • Підвищує посухостійкість, зимостійкість та імунітет рослин

  • Прискорює накопичення цукрів

  • Посилює розвиток та активність грунтових мікроорганізмів

  • Не потребує додаткових витрат на обробку - використовується у бакових сумішахСклад: багатоатомні спирти — не меньше 300 г/л, гумінові кислоти — до 30 г/л, карбонові кислоти природного походження — 3 г/л.Головною відмінною рисою стимулятора ВИМПЕЛ 2 від свого попередника є оптимально збалансований склад багатоатомних спиртів, завдяки чому препарат не втрачає рідкий стан при низьких позитивних температурах і може застосовуватися при досягненні температури повітря +5°С і вище. До складу препарату входить набір карбонових кислот, які беруть участь у циклі Кребса, що є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих з’єднань, таких як вуглеводи та амінокислоти.Гумінові кислоти представлені їх новітньою модифікацією, яка є власною розробкою (ноу-хау) компанії ДОЛИНА. Модифіковані гумінові кислоти мають стійкість як в кислому, так і в лужному середовищі, що надає стійкості препарату в широкому інтервалі рН, без зниження його активності.Завдяки вдосконаленому та збалансованому набору компонентів, що входять до його складу, стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2 має наступні властивості: стимулятор росту, прилипач, фотосинтезатор, адаптоген, кріопротектор, термопротектор, антистресант, інгібітор хвороб, активатор грунту.ВИМПЕЛ 2 сумісний з пестицидами, макро-, мікродобривами та біопрепаратами. Препарат повністю розчиняється у воді та не втрачає свою активність у будь-яких бакових сумішах, підвищуючи ефективність їх дії. Низькомолекулярні багатоатомні спирти препарату легко проникають у тканини, виконуючи функцію транспортного агента для всіх препаратів, що застосовуються спільно зі стимулятором росту ВИМПЕЛ 2.Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.Препарат підвищує якість продукції, врожайність (збільшується на 10-30%).Не потребує додаткових витрат на обробку, оскільки застосовується в бакових сумішах.


Застосування:  • Зернові, соняшник, кукурудза, ріпак, зернобобові, цукрові буряки, овочеві культури, просо, гречка, рис 0,5-1,0 л/т (передпосівна обробка насіння).

  • Картопля, плодово-ягідні, виноград — 2-4% разчин (обробка бульб, замочування саджанців, живців).

  • Зернові, соняшник, кукурудза, ріпак, зернобобові, цукрові буряки, овочеві культури, просо, гречка, рис -0,5 л/га (вегетаційні обробки).

  • Плодово-ягідні, виноград — 1,0-1,5 л/га (вегетаційні обробки).Доступные опции

Просмотренные товары

Вимпел 2 фас. 10 л.
В наличии
265.00грн